ციფრული ეკონომიკა! Dateup ეხმარება სახელმწიფო ქსელის ფაზა 2 ინფორმატიზაციის მშენებლობაში
ინფორმაციული ტექნოლოგიების რევოლუციის ახალი რაუნდი აყვავებულია, რაც აჩქარებს მსოფლიოში შესვლას ციფრული ეკონომიკის ეპოქაში. გენერალურმა მდივანმა Xi Jinping– მა არაერთხელ ხაზი გაუსვა ციფრული ეკონომიკის განვითარების დაჩქარების აუცილებლობას და რეალური ეკონომიკის და ციფრული ეკონომიკის ინტეგრირებულ განვითარებას. ამ წლიდან პარტიის ცენტრალურმა კომიტეტმა და სახელმწიფო საბჭომ მიიღეს მნიშვნელოვანი შეთანხმებები 5G ქსელების, დიდი მონაცემთა ცენტრების, ხელოვნური ინტელექტის, სამრეწველო ინტერნეტით და ა.შ., რომელიც წარმოდგენილია ახალი ინფრასტრუქტურის მშენებლობის დასაჩქარებლად, ახლახან, სახელმწიფო საკუთრებაში არსებული აქტივების ზედამხედველობამ და ადმინისტრაციულმა კომისიამ გამოაქვეყნა ”ცნობა სახელმწიფოებრივი ტრანსფორმაციის დაჩქარებაზე.
დიგიტალიზაცია გარდაუვალი არჩევანია ენერგეტიკული რევოლუციის და ციფრული რევოლუციის ინტეგრაციის ტენდენციასთან ადაპტირებისთვის. თანამედროვე ინფორმაციული ტექნოლოგიისა და ენერგეტიკული ტექნოლოგიების ღრმა ინტეგრაციით და ფართო გამოყენებით, როგორიცაა დიდი ღრუბელი IoT, კიდევ უფრო ხაზგასმულია ენერგიის ტრანსფორმაციის ციფრული და ინტელექტუალური მახასიათებლები. მიუხედავად იმისა, რომ აკმაყოფილებს ფართომასშტაბიანი და მაღალი პროპორციული ქსელის კავშირის მოთხოვნებს და ახალი ენერგიის მოხმარებას, ან მხარს უჭერს ინტერაქტიული და მობილური ობიექტების ფართო დაშვებას, როგორიცაა განაწილებული ენერგია, ენერგიის შენახვა და ელექტრო სატრანსპორტო საშუალებები, აუცილებელია ციფრული ტექნოლოგიის გამოყენება ენერგიის ქსელის გასაძლიერებლად და ენერგეტიკული წყაროების პოპულარიზაციისთვის. ქსელის დატვირთვა და შენახვის კოორდინაცია და ურთიერთქმედება, რათა ხელი შეუწყოს ელექტროგადამცემი ქსელის განახლებას უფრო ჭკვიან, უფრო გავრცელებულ და უფრო მეგობრულ ენერგეტიკულ ინტერნეტში, აგრძელებს სუფთა ენერგიის მიწოდების დონის გაუმჯობესებას, ტერმინალის მოხმარების ელექტრიფიკაციას და სისტემის ეფექტურ მუშაობას და უფრო მნიშვნელოვან როლს ასრულებს ენერგიის წარმოებისა და მოხმარების რევოლუციის ხელმძღვანელობაში.
სახელმწიფო ქსელი ყოველთვის განიხილებოდა ორგანიზაციული, ტექნიკური და უსაფრთხოების ასპექტებში შესაძლებლობების განვითარებას, როგორც ციფრული ტრანსფორმაციის მნიშვნელოვან გარანტიას. ორგანიზაციული მშენებლობის თვალსაზრისით, შეიქმნა პროფესიონალური დეპარტამენტები შტაბში, პროვინციულ და მუნიციპალურ დონეზე ციფრული ტრანსფორმაციის გასაუმჯობესებლად, და ეყრდნობა გარე პარტნიორებს, როგორიცაა კომპანიის სამეცნიერო კვლევა, ინდუსტრიული ერთეულები და ინტერნეტ კომპანიები, რომ შექმნან ძლიერი ციფრული მხარდაჭერა და შექმნან ციფრული განვითარების ორგანიზაციული სისტემა, განსაკუთრებით მონაცემთა დიდი მონაცემების დაარსება, განსაკუთრებით მონაცემთა დიდი მონაცემები, სპეციალისტები, განსაკუთრებით მონაცემთა დიდი მონაცემები, სპეციალისტები, განსაკუთრებით მონაცემთა დიდი მონაცემების დაარსება, განსაკუთრებით კი მონაცემთა დიდი მონაცემები, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, სპეციალურ მონაცემებზე, განსაკუთრებით კი მონაცემთა დიდი მონაცემებით, დაარსებული მონაცემები, განსაკუთრებით მონაცემთა დიდი მონაცემები. და ა.შ., რამაც გააძლიერა კომპანიის მონაცემთა მენეჯმენტი და განაცხადის შესაძლებლობები.
ინფორმაციული ტექნოლოგიის სწრაფი განვითარებით, სახელმწიფო ქსელის ინფორმატიზაციის მშენებლობა ყოველდღიურად აჩქარებს. იმისათვის, რომ უკეთესად გააცნობიეროს სახელმწიფო ქსელის ქსელის მშენებლობა და დააკმაყოფილოს სახელმწიფო ქსელის მარტივი და უსაფრთხო ინფორმაციის გაცვლის საჭიროებები, ჩვენ სრულად გამოვიყენებთ ქსელის უპირატესობებს, როგორიცაა მაღალი ეფექტურობა და დროულობა და ეფექტურად გამოვიყენებთ მთელი ქსელის ბიზნესს. შესაძლებლობები შექმნან სტაბილური, ეფექტური, უსაფრთხო, მართვადი და მდგრადი ქსელის ინფრასტრუქტურული პლატფორმის, სახელმწიფო ქსელის 2 ფაზის პროგრამების განსახორციელებლად. იგი იღებს ინტეგრირებული ქსელის კაბელის "DateUp"-ის მაღალი ხარისხის პროდუქციის ყველა სერიას.